Zprávy z velkého tábora (aktualizace 7.8.)

Zde si můžete rozkliknout zprávy a nějaké ty fotky z tábora skautů a skautek.

20.7.

Příjezd všichni zdárně přežili, jedinou újmu utrpěla jedna duše a jeden řetěz, všechny problémy však byly cestou pohodlně vyřešeny. Proběhl zahajovací oheň a začala etapová hra, která bude účastníky provázet ceůlý tábor. Ta má téma ztracené a odlehlé ostrovy světa a táborníci během ní navštíví na 20 tajuplných či jinak zajímavých ostrovů, kde budou plnit rozličné úkoly. Další várka informací bude následovat…

24.7.

Na tábor útočí obrovská vedra, avšak statečně se držíme. Máme za sebou několik etap, ve kterých děti sbírají ostrovy a výlety po Českosaském švýcarsku, Labských pískovcích a na Olešku (koupání), ze kterých přikládáme několik fotografií…

30.7.

Tábor se po třídením výletě vrací do běžného provozu a čeká nás poslední týden nabitý závěrem etapy a výlety, např. do Děčínské plavecké. Třídeňáky se povedly nadmíru dobře, všichni mají spoustu zážitků. Kluci ušli přibližně 65 km, holky pak 40, během  tří dnů. Přinášíme také fotky z upynulých dní a třídenního výletu.

2.8.

Táborníci za sebou mají úspěšný návštěvní den, jehož následky budeme dojídat snad ještě k zítřejší snídani. Dnes nás čeká slibový oheň skautů a skautek, což obvykle znamená absolutní vrchol tábora a přerod do závěrečné části. V té nás čeká ještě jeden cyklovýlet a závěr etapové hry. Tradičně přidáváme várku fotografií, většinu z návštěvního dne s rodiči…

7.8.

Probíhá poslední táborový den a zuří bitva o první místo v etapové hře. Po té nás čeká již jen zakončení tábora, balení a odjezd domů. Během uplynulých dnů jsme navštívili Jetřichovický bazén, ve kterém se nám líbilo a prožili jsme několik posledních etap. Největší výzvou pro všechny však byl noční výsadek, který ale také všichni zvládli bez problémů. A tradičně i dávka fotek:

Napsat komentář