ZZZ TOP 2012

Ha! Máme Tě! Tím, žes klikl(a) na tuto stránku již není cesty zpět.

Pokud splňuješ podmínky pro účast – tj. a) dvě nohy, dvě ruce, věk mezi 15 a 30 roky; a za b) máš dva až tři kamarády/kamarádky splňující podmínky pod bodem a)) – po dočtení této stránky ihned kontaktuj Lenki (lenki.tce@gmail.com) a přihlaš svůj team na tuto nezapomenutelnou akci!

ZZZ TOP (=Nejlepší závod Zadní země) je roverská akce odehrávající se v NP České Švýcarsko a CHKO Labské pískovce – tentokrát proběhne o víkendu 30.3.-1.4.2012 (začátek v pátek v podvečer, konec v sobotu večer kolem desáté, s možností přespání do neděle).

Jedná se sice o 3.ročník, ale nebudou se nudit ani ti, kdož byli na všech předchozích, neb jsme si pro vás připravili některé inovace:-)

Závod spočívá v tom, že plněním nejrůznějších zadaných úkolů, potkáváním různých míst, či některými dalšími způsoby získáváte body (zopíky), ty vyměníte za indicie, které vás dovedou do cíle. Ti nejlepší získají i pěkné ceny, pro ostatní jistě nebudou chybět tradiční samolepky a nezapomenutelné zážitky prožité s partou kamarádů.

Každý team na konci závodu obdrží stromek, který si bude moct vysadit!

Spí se na skautském tábořišti Labská stráň, kde je k dispozici ohniště, voda i WC:-) (Sněhu na fotce ze ZZZ 2010 se nelekejte – každým rokem šoupeme termín akce o týden dopředu, takže sněhu ubývá a v tomto ročníku se nám již zcela vyhne..)

Oba večery doprovází tóny linoucí se z kytar od táboráku, povídání u ohně i opékání vybraných kouřových specialit.

Psychologové ZZZ TOP doporučují:

  • pro odreagování od všedních starostí;
  • k vyblbnutí pro rovery veškerého věku;
  • jako výborný teambuildingový prvek do vedení skautských oddílů;
  • ale i pro testování pevnosti partnerského vztahu.
Nezapomeňte se přihlásit na lenki.tce@gmail.com – počet míst je omezen na 13 teamů.
Ještě raději shrnutí:
Víkend na přelomu března a dubna, Labská stráň, 3-4členné roverské teamy, startovné cca 250 za team (bude ještě upřesněno později v závislosti na dotacích) = akce, kde nemůžete chybět!

Napsat komentář