Akce vlčat 12.-13.10.

Blíží se říjnový vlčácký víkend, proto přinášíme informace o tom, co nás tentokrát čeká.

ODDÍLOVÁ SCHŮZKA 12.10.

V pátek se sejdeme v pět hodin v klubovně (Ti, kteří mají schůzky mohou zůstat po nich rovnou v klubovně) a budeme pokračovat oddílovou schůzkou, jejíž hlavním tématem bude seznámení se s nováčky, kteří rozšířili během září naše řady, předávání nových stezek, nášivek a šátků těm, kteří dokončili nováčky nebo předcházející stupně. Zahrajeme si také nové hry a přespíme v klubovně. S sebou by každý měl mít věci na spaní, spacák, páteční večeři, hygienické potřeby, kroj | tričko a šátek (podle toho kdo co má) a 20Kč na společnou snídani.

DRUŽINOVÉ VÝPRAVY

V sobotu nás čekají družinové výpravy, pod taktovkou jednotlivých rádců. Informace o plánech jednotlivých družin obdrželi kluci informace na schůzkách (případně je dostanou). Pokud info postrádáte, prosím ozvěte se prosím svým rádcům.

Co čeká jednotlivé družiny?

  • pondělní družina (pod vedením Verči) – se zúčastní dobrovolnického projektu 72 hodin v mateřském centru Větrník
  • středeční družina (pod vedením Ušáka) – vyrazí za Draky do Hostomic a okolí
  • páteční družina (pod vedením Jardy) – se zúčastní dobrovolnického projektu 72 hodin v Janáčkových sadech
  • Žížaláci (pod vedením Vejvy) – pojedou do Lesoparku v Chomutově