S Žížalkami do lesoparku

Skautské akce nejsou jen o pravidelných schůzkách, ale i o výpravách do přírody, za poznáním nebo kulturou. Rádi bychom proto pozvali všechny naše předškoláčky a prvňáčky na první společný výlet, který se uskuteční tuto sobotu 13.10..

Sejdeme se ráno v 8.30 ve skautských klubovnách a společně vyrazíme na vlak do zooparku v Chomutově (kluci, kteří se zúčastní oddílové schůzky oddílu vlčat, na kterou jsou srdečně zváni, mohou volně pokračovat rovnou na výlet). Vrátíme se ve 14.50 na hlavní nádraží v Teplicích, kde se i rozejdeme. Během akce nás čeká kromě poznávání zooparku také hraní her a spousta zábavy.

Co by měl mít každý s sebou?

  • svačinu a pití (doporučujeme termosku s čajem)
  • teplé oblečení a pláštěnku
  • batůžek na záda
  • 100,- na vlak a vstup do Zooparku (případné přebytky vrátíme)