Březnová výprava světlušek pod Pravdu 10. – 12. března 2017

Bohové opět potřebují naši pomoc, a tak se společně vydáme do opuštěných lesů v okolí Loun. Čeká nás táboření ve srubovém táboře v Pnětlukách, spát budeme ve vytápěném srubu, společné večery budeme trávit u krbu, vydáme se na zříceninu hradu Pravda a projdeme si naučnou stezku, která vede k Čertovu kameni.

Sraz : pátek 10.3. v 15:50 na vlakovém nádraží
Návrat : neděle 12.3 v 15:35 tamtéž

S sebou
: spacák, karimatku, baterku, ešus, tužku, zápisník, pyžamo, teplejší oblečení, pláštěnku, náhradní ponožky, pohorky, bačkory na přezutí, kartičku pojištěnce, hygienické potřeby (kartáček, pasta, hřeben), nějaký reflexní prvek na oblečení či batoh, lahev na pití, svačinu na cestu a něco k večeři.

Cena : 250,- (platba v hotovosti na nádraží)

Svou účast prosím potvrďte formou SMS Maky (776 109 844), a to co nejdříve

 

Napsat komentář