Den sesterství

Na letošním dni sesterství se sešlo přes třicet světlušek a skautek. Co se všechno dělo?

Program měly na starosti Domča s Terkou a letošním tématem bylo slovo „Grow“, neboli růst. Nejdříve jsme se navzájem představily a řekly si, co všechno nás při slovu růst napadne. Potom následovalo kreslení vysněných stromů a psaní svých životních cílů na lahve.

Následně jsme se rozdělily do týmů, ve kterých se soutěžilo o nejkrásnější účesy v našich skromných podmínkách.

Dočesaly jsme se, udělaly týmové představování účesů, vyfotily společnou fotografii a rychle uklidily v klubovně. Za účesy každá z nás dostala tajemné semínko, napustily jsme si do ozdobených lahví vodu a vyrazily do parku, ovšem každý tým se syrovým vejcem na lžíci. Tak jsme se dostaly až na místo. Každý tým zasadil svá semínka do země a vymyslel vlastní tanec deště, při kterém semínko zalil z vyzdobených lahví.

Nakonec jsme doběhly zpět do klubovny a odebraly se domů…