Březnová výprava světlušek

Čekáte již dlouho nějakou pořádnou světluškovskou akci? S přespáním? A to dokonce jinde než v klubovně? Pokud je vaše odpoveď ano, tak neváhejte a připojte se k nám o víkendu 21.3.- 23.3. 2014, to nás totiž čeká březnová výprava do Krupky.

Sejdeme se v pátek 21.3. na autobusové zastávce  naproti nádraží v 16:35 hod. S sebou budeš potřebovat: Obvyklé věci na přespání (pyžamo, hygiena), karimatku, spacák, přezůvky, oblečení do přírody, co si můžeš umazat a zároveň tě zahřeje (radši si přibal i čepici a rukavice, využít se nemusí, ale počasí je nevyzpytatelné), ešus a lžíci, pláštěnku, láhev s pitím (alespoň litrovou), malý batůžek (stačí do dvojice, pokud se ti podaří se domluvit s nějakou kamarádkou), uzlovačku, zápisní, tužku, kpz, šátek (světluškovský, pokud nemáš tak jakýkoli jiný), oddílové triko, páteční večeři a 120 Kč (autobus, strava). Vrátíme se v neděli 23.3. 2014 ve 13:00 hod na zastávku vedle vlakového nádraží. POKUD SE CHCEŠ AKCE ZÚČASTNIT ZAPIŠ SE PROSÍM OPĚT NA MYŠKOVSKÉ NÁSTĚNCE (NÁKUP POTRAVIN NA VÍKEND BUDE JIŽ PŘED AKCÍ!) !       Kontakty před akcí i během akce:

                                                                            Adéla Klírová (Šnečka)           603 765 698

                                                                            Zdeňka Richterová (Hermi)   725 298 218