Budoucnost kluboven? Pomozte, prosím!

DSC01495Vážení rodiče a přátele našeho střediska,

stejně jako Vy vnímáme, že současné prostory v podobě, v jaké aktuálně jsou, nejsou pro skautskou činnost vyhovující – dům se již dlouhá léta přežívá, jeho údržba je čím dál dražší, kapacitně nevyhovuje. Variant řešení je mnoho – víme ale, že sami nedokážeme zrealizovat ani jednu z nich.

Můžete-li nám (radou, kontaktem, svou odborností, prostředky, svépomocí…) jakkoli pomoci, chceme své plány zkonzultovat nejprve s vámi.

Zveme vás tedy na schůzku v neděli 21. 2. od 16:15 do 17:00 (navážeme na Den zamyšlení pro skautky a světlušky) do našich kluboven, abychom Vás o stavu krátce informovali a domluvili další postup.

Pokud byste nám rádi nabídli svou pomoc, ale nemůžete se schůzky zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na mailu lenki.tce@gmail.com.

Za vedení střediska

Jakub Mráček