Zimní souboj o skill karty (12. – 13. února 2016)

Přijde ti, že tvá družina nemá dostatek skill karet na to, aby porazila profesora Želvičku? Že by potřebovala posílit? Pak doraž na naši zimní výpravu, jelikož jedině zde budeš mít možnost zúčastnit se soubojů o speciální skill karty, které tvé družině v závěrečném boji zajisté pomohou! Připraven je souboj ve vaření, pečení či například orientaci.

Začátek akce bude v pátek 12. února v 16:30 v klubovně. Konec akce pak bude v sobotu v 16:00 též v klubovně. S sebou budeš potřebovat: věci na přespání (spacák, pyžamo, hygienu), 120 Kč, kartičku pojištěnce, vyplněnou a podepsanou bezinfekčnost (viz příloha), přezůvky, malý batůžek, láhev na pití (alespoň litrovou, nejlépe termosku), oblečení na hory (dle počasí, dostatečně teplé, abys v něm zvládla několikahodinový pobyt v našich Krušných horách, čili nejlépe i náhradní rukavice, ponožky a nějaký šátek na krk), baterku, zápisník, tužku, kpz, uzlovačku a oddílové triko se šátkem. Máš-li nějaký menší kluzák na sníh, který se ti vejde do batůžku a nebude pro tebe během výletu přítěží, určitě si ho také přibal, je možné, že se ti bude hodit. Páteční večeři si tentokrát budeme připravovat společně, není tedy potřeba si s sebou žádné jídlo brát.

Chceš-li se akce zúčastnit, nahlas se prosím sms zprávou do čtvrtka 11. února do 23:59 Šnečce (viz kontakty níže).

Kontakty:

Adéla Klírová (Šnečka)                                                          603 765 698

Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte