Zimní výprava světlušek alias vydařený boj o skill karty

Tento pátek a tuto sobotu měly světlušky možnost utkat se v mnoha různých soubojích o skill karty, které budou potřebovat v závěrečném boji proti profesoru Želvičkovi. V pátek měly možnost ukázat, jak si samy zvládnou připravit večeři a upéct snídani, v sobotu pak soupeřily v šifrách, vyhledávání informací, zdravovědných dovednostech, obratnosti či manuální zručnosti.

Krom toho jsme také měly možnost užít si alespoň trošky té zimy na horách, takže jsme například „tančily“ na náledí či zakusily pořádnou sněhovou bitvu. Výprava se nám tedy velmi líbila, jak ostatně můžete zhodnotit na fotografiích přiložených níže.

DSCF7551

Příprava salátu

DSCF7564

Příprava obložených chlebů

DSCF7583

Pečeme

DSCF7595

Každý si sní, co si napekl 1

DSCF7597

Každý si sní, co si napekl 2

DSCF7606

Souboj o skill kartu: Která družina bude celá dříve umět poskládat srdíčko z papíru?

DSCF7629

Umíme si poradit v jakékoli situaci, alias na kluzáku se dá jezdit i na náledí..

DSCF7675

Souboj o skill kartu: Která družina dříve proběhne celou opičí dráhu?

DSCF7684

Všechny účastnice na hromadě.

DSCF7697

Souboj o skill kartu: Zdravovědný mrazík.