Chanbaristi shání posily, přidáte se k nám?

Chtěli bychom všchny zájemce pozvat na trénink chanbary.

Co je to chanbara?

  • Chanbara je moderní japonsky sport, s meči různých délek.
  • Chanbara si je naprosto bezpečný sport, jak se budete moc sami přesvědčit.
  • Chanbara si zakládá na Fair Play, a tím je nám jako skautům velice blízká.

Skauti v Teplicích již několik let provozují sportovní oddíl chanbara, kam mohou děti jednou týdně (v případě zájmu vícekrát) docházet a to nad rámec běžných schůzek u sebe v oddíle. Pod hlavičkou skautské organizace tedy mohou rozvíjet nejen své skautské dovednosti, ale i ty sportovní.

Oddíl skautské chanbary se účastní pravidelných turnajů, technicky zkoušek, pokud covid dovolí, tak i zahraničních seminářů pod vedením špičkových evropských trenérů, mnohdy medailistů z Mistrovství Světa, Evropy.
Naši skauti vybojovali mnoho🥇🥈🥉, držíme několik titulů mistra republiky a určitě se vašim dětem bude mezi námi líbit.

Přihlašte své malé samuraje (nebo sebe) Verče Holzknechtové na tel. 606 161 920 / na e-mailu V.Holzknechtova@skaut.cz, podá vám veškeré informace.