Expedice Himalaya – chlapecké podzimky v Tisé

Jedním z největších lidských pokladů je touha dojít až na vrchol a je jedno, jestli vrcholem bude opravdový výstup nebo náš životní cíl. Jít pořád vzhůru, pečlivě vážit každý krok, nevzdávat se, spoléhat nejen na sebe, ale i na ty, s nimiž „visíme na stěně na jednom laně“, nezradit, nezaváhat, být vesprávnou chvíli na správném místě, když parťákovi „praskne skoba“ – protože pak můžeme čekat pomoc my, až ji budeme potřebovat, to vše je základem nejen ve skalních stěnách, ale i ve skautských oddílech.

 

Pojeď s námi i ty objevit své možnosti, limity, nová přátelství, zažít nová dobrodružství a dokázat, že TY jsi ten, na koho se ostatní mohou spolehnout.

Odlet:

ve středu 24.10. 2012 v 16:37 z hlavního vlakového nádraží v Teplicích. K odbavení se dostavte alespoň 20minut předem (v 16:15) s kartičkou zdr. pojišťovny.

Přílet:

v neděli 28.10. 2012 v 16:20 tamtéž

V zavazadlovém prostoru bude uloženo:

teplý spacák, karimatka, středeční večeře, oblečení do chalupy a na spaní, expediční oblečení na ven (které je možné ušpinit a nebude v něm zima), pevné pohodlné boty do přírody, přezůvky do chalupy, ešus, lžíce, láhev na pití nebo termoska (obsah min. 1l), hrneček skautské tričko a šátek (kdo má), zápisník, tužka a pastelky, baterka nebo čelovka, stezka/nováček (pokud ji máš), nepromokavou bundu nebo pláštěnku, malý batůžek na výlety. Pro případ zimního počasí si nezapomeňte čepici, rukavice, teplé ponožky a teplou bundu. Vše zabaleno do jednoho zavazadla. Mobilní telefony a kapesné nejsou na palubě povoleny.

Cena letenky:

450 Kč zahrnuje občerstvení během expedice (5xdenně), permit do BC v Tisé i transport z/na letiště. Cenu zaplaťte nejpozději do 19.10.2012 na účet 2000036045/2010. Jako variabilní symbol uveďte prosím, datum narození dítěte. Je-li to možné, do zprávy pro příjemce uveďte i jméno vašeho dítěte a důvod platby = Podzimky Kluci.

V případě potřeby kontaktujte vedoucí příslušných oddílů, odpoví vám na vaše otázky.