Foto z Horalské noční výpravy

Tomu říkáme nabitý víkend! Začalo to už pátečním/sobotním pochodem z Ústí do Teplic…

… protože co taky dělat v únoru. Přes Střížovský vrch, Střížovice, Chlumec a Krupku jsme se prošli mrazivou únorovou nocí při hledání tajemství šíleného mága. Ukázalo se, že šílený mág je nejen šílený, ale také roztržitý a chutné tajemství tak bylo odhaleno až v klubovně. Cesta však byla vyčerpávající, posledních pár set metrů z Trnovan jsme šli asi tři čtvrtě hodiny.

Potom, co jsme šli v sobotu spát (v 5:45) jsme vstali a jeli si zahrát florbal do Duchcova (což je shodou okolností škola, kde Vejva učí). Poté jsme jeli zase do Teplic a navštívili ještě zrekonstruovanmou plaveckou halu. K večeři jsme si ugrilovali hamburgery na grilu na zahradě, proběhl nezbytný turnaj v Magic a šli jsme už podruhé v sobotu spát.

Fotografie z celé akce si můžete prohlédnout zde: FOTKY