Únorová výprava Střelky, zahájení naší půlroční hry – Jumanji!

Vítejte v Jumanji! Společně jsme se ocitly na tomto nebezpečném místě a pouze společnými silami, se můžeme dostat ven. Tato výprava na Chomutovsko, toto jedinečné dobrodružství, je skvělá příležitost, jak začít…

Začneme také společně vymýšlet letošní tábor! Pokud se chceš podílet na vymýšlení táborového programu, aktivit, táborových pravidel a všeho možného, co chceš na táboře zažít, tak je pro tebe tato výprava skvělou příležitostí.

Sraz: pátek 14.2. 2020 v 17:05 na hlavním nádraží (vlak odjíždí v 17:20)

S sebou – vše zabalit do jedné krosny: spacák, karimatka, věci na spaní, oblečení boty do mokra i zimy, psací potřeby a zápisník, skautský šátek, čelovka (nebo jiná svítilna), uzlovačka, malý batůžek na výlet, ešus, lžíci, termoska nebo lahev na pití, plavky, ručník, hygiena (včetně mýdla a šampónu), páteční večeři, kartu s postavou (získávaly na schůzkách a nebo je mají v klubovně uložené u rádců) a neplavci rukávky

Cena: 200 Kč na jídlo. Zbytek (doprava, vstupy, ubytování) je hrazen městem Teplice. Tuto dotaci, která pro naši výpravu činí 9000 Kč, dostáváme díky Prohlášením, která našemu středisku odevzdáváte.

Platba: Probíhá převodem na účet střediska (2000036045/2010). Platbu proveďte do středy 12.2. 2020. Je-li to možné, do zprávy pro příjemce uveďte i jméno vašeho dítěte a důvod platby („únorová výprava“).

Konec: neděle 16.2. 2020 v 15:30 tamtéž

Přihlašování formou SMS na číslo 724 939 198 (Křítek) do 11.2. 2020. Do zprávy prosím napište celé jméno Vaší dcery.