Foto z Horalského tábora

A je to za námi…První samostatný tábor Horalského oddílu byl v lecčem první, pojďme si proto shrnout významná prvenství či jiné achievementy (alespoň v rámci střediska) tohoto speciálního tábora. Za případné nepřesnosti se hluboce omlouváme.

 

  • První samostatný tábor oddílu Horalů
  • První tábor mladších oddílů s vlastní stavěčkou
  • První tábor s putovní částí
  • První tábor se čtyřmi ručně vázanými branami
  • První chlapecký tábor bez bodování etapové hry (ohlasy byly lepší, než by se mohlo zdát)
  • Tábor bez návštěvy nemocnice a bez jediného dnu na marodce

Ale přesto nebyl tábor jen honbou za prvenstvími, spíše naopak. Díky omezení soutěživosti vládla na táboře přátelská atmosféra. Z programu můžeme zmínit výlety do Českého Švýcarska, za koupáním na Olešku a do Děčínské plavecké a samozřejmě šestidenní putování po trase Labská Stráň – Bynovec – Děčín – Maxičky – Děčínský Sněžník – Tisá – Panenská – Adolfov – Mohelnice – Fojtovice – Teplice. Dále etapovou hru inspirovanou válečnictvím, rozsáhlou rukodělku se dřevem, sportovní hry a spoustu volného času.

Odkaz na fotografie z tábora: Fotky zde!

A brzy se můžete těšit i na video z tábora!

 

 

Napsat komentář