Závěrečná výprava oddílu Ála Chaos

Na závěrečné výpravě se skautky prošly z Bořislavi do Hostomic.

V pátek jsme jely vlakem do Bořislavi, kde jsme přespaly na zahradě u Štěpánky a Kory. Jedly jsme třešně, skákaly na trampolíně, opékaly si těstové hady a reflektovaly činnost oddílu v uplynulém roce.

Druhý den jsme vyrazily směrem Lelov, hrad Sukoslav, Kostomlaty a Úpoř až do Hostomic. Tam jsme se ubytovaly pro změnu na zahradě u Áni. Dosyta jsme se vycachtaly v bazénu, opekly si buřty a vyřádily se na dětském hřišti spolu s legendárním Ániným kamarádem Karlosem.

V neděli vedla cesta do Křemýže a Všechlap, kde jsme se vykoupaly a daly si oběd, a poté už přes Štěrbinu a louky u letiště na Nové vsi do Teplic, kde jsme se na Zámeckém náměstí rozešly domů.

Těšíme se na tábor a další skautský rok!