Foto ze závěrečné výpravy

Děčín

Tak nám zabili Ferdinanda… Teda vlastně školní rok 2013/2014. Horalové to oslavili, jaksepatří, přijetím celé družiny nových členů. Bývalí Ježci, až do včerejška vlčata, tak rozšířili naše řady a doufáme, že nezklamem jejich očekávání. Makrela a Matěj do toho bohužel na táboře spadnou rovnou po hlavě (nezúčastnili se). Jinak samozřejmě vítáme do oddílu i Ondru, kterého přivedl jeho spolužák Erik. Početná skupiny ze ZŠ Metelkovo náměstí se nám tak nadále rozrůstá…

Závěrečná výprava nás zavedla na naše stálé tábořiště na Labskou Stráň (kam ale letos tábořit nejedeme). Cestou jsme prošli Děčín a přes spoustu vyhlídek na Labe se dostali až na Belveder, v jehož blízkosti proběhl samotný rituál předávání. Zajímavá byla i večeře, kterou si Horalové museli sami upéct…

Těšíme se na Vás na táboře.

(všechny, netříděné fotky)

Napsat komentář