Předodjezdové informace k táboru

Ke stažení a tisku zde PŘEDODJEZDOVÉ INFORMACE K TÁBORU

PŘEDÁNÍ ZAVAZADEL – co nepřinesete v uvedená data do klubovny, to si každý účastník ponese na zádech sám (doručení rodiči je vzhledem k zákazu vjezdu bez povolení pro nás komplikované a rušivé).

• Pátek 27. 6., 16:30 – 17:30
  • Neděle 29. 6., 17:00 – 18:00
  • Pondělí 30. 6., 16:00 – 17:00

Pro rodiče členů mladších oddílů: pokud možno každou věc, kterou si zabalí na tábor, podepište nebo jinak označte, a to i v případě, že je dítě samostatné a pozná své věci. Platí zejména na skautské věci (trička, šátky atd., které mají stejné) a všechny části ešusů a lžíce. Při odevzdávání kufrů proběhne (alespoň u vlčat) rychlá kontrola, jestli je vše opravdu podepsané.

ODJEZD:

• Sobota  5. 7. 2014, 9:45 až 10:15 (odjíždíme krátce poté)
  • Světlušky a vlčata pojedou autobusem MHD, starší půjdou pěšky
  • Všichni (mladší i starší) se sejdeme v parku Dr. Milady Horákové (u velké kašny, naproti hlavnímu nádraží)

S SEBOU:

• Léky, podepsané přímo na platíčkách, vč. indikace (3x denně po jídle apod.)
  • Kopii kartičky zdravotní pojišťovny
  • Doklad totožnosti dítěte (občanský průkaz, cestovní pas)
  • Oběd (pouze oběd!, první společné jídlo bude odpolední svačina a pak večeře)
  • Láhev s pitím na cestu

NÁVŠTĚVNÍ DEN bez náhrady z výchovných i organizačních důvodů rušíme. Zvláště vás prosíme, abyste nás na tábořišti vůbec nenavštěvovali, ruší to program a zejména u mladších členů vyvolává zbytečné stýskání. Velmi děkujeme.

NÁVRAT bude v sobotu 19. 7. 2014 v odpoledních hodinách, bude upřesněno smskou/pohledem.

DOPISY dětem posílejte na adresu klubovny:

Jméno, Skautské středisko Teplice 2, A. Jiráska 1961, 415 01 Teplice.
Poštu budeme vyzvedávat cca obden.

POTVRZENÍ O PLATBĚ vystavuje na požádání hospodář Pavel Seiner (pavel.seiner@gmail.com)

DOTAZY – Jakub Mráček, 777 323 557, jakub.mracek@gmail.com