Fotoreport ze zahajovačky světlušek + výskyt vší po výpravě

Tento víkend světlušky zahájily svůj nový školní rok dvoudenní výpravou po krásách Českého středohoří. Obě noci statečně strávily venku a cestou si zahrály pár her a hlavně byly přítomny u předání oddílu Vojtovi. Jak to celé vypadalo si můžete prohlédnout (na ještě neprotříděných, zato čerstvých fotografiích) zde : https://drive.google.com/drive/folders/1hIcEHMq1MO52c-zHfN7HeZh2YaWpkhnF?usp=sharing

Zároveň bychom vás chtěli upozornit, že jsme bohužel dostali zprávu, že se u světlušek po zahajovací výpravě vyskytly vši. Prohlédněte tedy pro jistotu svým dcerám hlavy, ať se  nešíří dále. Zároveň Vás prosíme, zda byste mohli své dcery kontrolovat i před akcemi, aby se vši již nešířily.

Mnohokrát děkujeme a těšíme se na dalších akcích

vedení 24. roje světlušek Střelka Teplice