Informace k odjezdu na tábor skautů a skautek 2015

Tábor probíhá 18. 7. – 8. 8. 2015

Nakládka zavazadel

Nakládání zavazadel účastníků (kufry s oblečením, krosny, kytary) bude probíhat v sobotu 18. 7. od 9 hodin. Svá zavazadla proto prosím přivezte ten den v 8:30, nebo pokud se Vám to nehodí, v pátek 17. 7. mezi 18 a 19 hodinou.

Odjezd na tábor

Na tábor pojedeme po malých skupinkách na kole, sraz je však společný. Sejdeme se v sobotu 18. 7. v 8:30 u klubovny. Prosím, počítejte s tím, že je nutné podepsat prohlášení o bezinfekčnosti, buď při odevzdávání nebo nakládání zavazadel, nebo před odjezdem dětí. Dále budeme vybírat kartičky pojišťovny a potřebné léky.

Všichni účastníci budou mít povinně kolo v naprostém technickém pořádku – funkční brzdy a řazení, kola nafouklá na správný tlak, na kole budou povinné reflexní prvky. Samozřejmostí je cyklistická helma. Pokud možno přidejte i přední světlo a zadní blikačku.

Adresa tábora

Dopisy a balíčky posílejte prosíme na adresu:

Skautský tábor Dvojky Teplice, Labská Stráň, 407 14 Arnoltice u Děčína

Návrat

Návrat z tábora se uskuteční v sobotu 8. 8. 2015 v odpoledních hodinách, bude upřesněno v průběhu tábora.