Zprávy z tábora vlčat a světlušek

Zde budeme občas přidávat zprávy o dění v táboře: (Aktualizace 15.7.)

8.7.

Tábor v noci zasáhl pouze déšť a vítr. Silné bouřky, které se přehnali nad Teplicemi se táboru vyhnuly a zasáhly jej pouze okrajově v podobě deště a větru. Všichni jsou v pořádku, mají za sebou první z celodenních výletů a zítra je čeká návštěva Děčína a plavecké haly.

Klíšťat je také poskrovnu a všichni jsou zdrávi. Přidáváme několik fotek pro ilustraci, jak ten tábor vlastně vypadá:

10.7.

Máme za sebou výlet do Děčína a přidáváme ukázku táborových sportovních aktivit. Vedra nám skončila, tábor žije dál!

Dnes vyrazil tábor na dvoudenní výlet do Českého Švýcarska, čímž se tábor dostal do své závěrečné fáze. Na Pravčické bráně děti ukončí etapovou hru a dozví se vítěze. Po návratu do tábora je čeká hostina a poklad. Zároveň proběhl v pondělí slibový oheň vlčat a světlušek, ze kterého přinášíme fotografie.

Napsat komentář