Závěrečná výprava Chaosu

Poslední víkend v červnu se konala závěrečná výprava oddílu Ála Chaos.

IMG_3728

V pátek odpoledne po srazu jsme vyrazily nakoupit potraviny a potom s nasazenými čelovkami autobusem až do dalekého Mikulova. Tam jsme vystoupaly šíleně prudký kopec a na lesní mítině slyšely první část z knihy, která nás provázela po zbytek víkendu- Malého prince. Následně jsme prošly časoprostorovou smyčkou, dostaly se na Vytišku a odtud až na Moldavu, kde jsme si vybraly chatu, ve které bychom chtěly pobývat, a shodou okolností to byla právě ta, ve které jsme také bydlely.

Druhý den jsme vyráběly své vlastní planety, ztvárňovaly citáty z Malého prince (viz video dole), pomáhaly hrabat trávu, hrály stolní hru Malý princ a večer se vydali na procházku mokrou trávou až na obzor. Tam byly rozdány závěrečné dopisy a zavázány oči. Všichni museli jít poslepu za zvukem, avšak poslepu do cíle došla pouze Áša jako vybraná nejlepší skautka a byla jí předána „poukázka“ na spacák. Večer ještě následovalo barvení našich planet.

V neděli jsme ráno vyrazily autobusem zpět do Teplic. Tam Áša s Lídou vybraly spacák, my domalovaly planety a pak jsme šly ještě před obědem do plavecké.

Po obědě s rajčaty a balkánským sýrem jsme se rozloučily (i s celým školním a skautským rokem) a šlo se domů…

Všechny fotografie najdete ZDE, omlouvám se za kvalitu.

Video:

https://youtu.be/L0mhtjbDOsQ