Jak jsme se měly na březnové výpravě

Ano, je to tak i březnové plánování tábora je již za námi a dokonce jsme úspěšně zvládly i výlet do obory s dětmi z volnočasového centra v Dubí. V plánování tábora budeme ještě muset pokračovat, jelikož názory na budíčky, hry na táboře, bodování úklidu a tak dále, jsme měly různé, vypadá to však, že bychom to mohly zvládnout, na akci se nám totiž o těchto věcech dařilo diskutovat celkem dobře. Výlet je však již za námi a nám z něj zbyly jen krásné vzpomínky a fotografie, které si můžete prohlédnout zde: https://drive.google.com/drive/folders/1iG1n7gaRlcDoCI3bZnVfB_pDAoHuy__m

I z fotografií je snad patrné, že na výletě jsme se měly dobře a s dětmi z centra jsme se skamarádily: zahrály jsme si s nimi pár her a pak již nebyl problém společně nakrmit zvířátka z obory. Nakonec jsme si předaly malou svačinku a popřály jsme si ve dvojicích něco pěkného. Po závěrečné hře jsme se pak rozešly do svých domovů a těšíme se na další společnou akci.