PŘIHLÁŠKA: na VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY i na TÁBOR SVĚTLUŠEK

Přihlašování na 2 nejočekávanější akce druhého pololetí tohoto roku je tady. Níže si tedy můžete přečíst základní informace o akcích i zjistit, jak se na akce dá přihlásit.

Těšíme se na vás!

Velikonoční prázdniny světlušek v Mařenicích

Bylo úplné ticho, na ulici se neozývaly žádné hlasy, nebyly slyšet žádné zvuky. Sofie seděla na okně a říkala si, jestli to není ta čarodějná hodina, o které jí vyprávěli. Ta hodina, kdy všichni, děti i dospělí, tvrdě spí a svět mají ve své moci temné bytosti. Takové ticho totiž ještě nikdy nezažila.

Vše vypadalo ve stříbřitém měsíčním světle docela jinak než normálně. Domy se zdály ohnuté a pokřivené, vše bylo pobledlé, přízračné a mléčně bílé.

Najednou ztuhla. Po opačné straně ulice se právě něco blížilo. Něco v dlouhém kabátu, s kufříkem a něčím, co vypadalo jako dlouhá trumpeta…

Sraz: ve středu, 17.4. 2019, v 16:30 na hlavním nádraží v Teplicích (v 16:51 odjíždí vlak)

Konec: v neděli, 21.4. 2019, v 18:19 tamtéž

Cena: 300 Kč. Většina prázdnin je dotovaná střediskem, jelikož chceme, aby prázdniny byly cenově dostupné pro všechny a sešlo se nás tam, co nejvíce. Pokud byste nás ale rádi podpořili více, můžete libovolnou částkou přispět na stavbu nové klubovny – příležitostí bude jistě dost, děkujeme.

Poplatek je potřeba zaplatit na účet našeho střediska 2000036045/2010 (FIO) a to do 12. 4. 2019. Jako variabilní symbol uveďte prosím rodné číslo dítěte a do poznámky pro příjemce prosím “ jméno dítěte, velikonoce světlušek”.

S sebou: (vše zabalit do jedné krosny, kterou dítě unese) večeře a svačina na pátek, čelovka (nebo jiná baterka), spacák, věci na spaní, nožík, nepromokavá bunda, funkční pláštěnka, skautské tričko a šátek, přezůvky, hrneček, ešus, lžíce, zápisník, tužka, stezka (Nováček), kartáček na zuby s pastou, malý batůžek na jednodenní výlety, kapesníky, podepsanou láhev na pití (alespoň 1,5 l), teplé oblečení na ven i oblečení do klubovny (včetně náhradního oblečení), čepice, kartičku pojištěnce, uzlovačka

Přihlásit své dítě můžete ZDE nejpozději do 12.4. 2019.

Jakékoliv dotazy směřujte na Vojtu (tel: 725 423 942, email: vojta.tarant@seznam.cz).

PŘIHLÁŠKU NA TÁBOR SVĚTLUŠEK i se základními informacemi si můžete stáhnout zde: https://uloz.to/!xVBVl2yXHiJP/prihlaska-na-tabor-svetlusek-2019-pdf

Přihlášku je potřeba odevzdat vaší rádkyni do konce dubna, poplatek je pak potřeba mít zaplacený do konce května.