Po stopách Napoleonova tažení – družinová výprava Jestřábů

Druhý listopadový víkend se konají družinové výpravy vlčat a ani družina Jestřábů nepřijde o tu svou. V plánu máme výlet v okolí Cínovce po stopách Napoleona, teambuilding pro naší družinu a tradiční hru pořádanou naším střediskem jménem Vyzvědači.

Sraz: Pátek 8.11. 19:00 v klubovně

Konec: Neděle 10.11. 9:00 tamtéž

Cena: 250 Kč (vybíráme v hotovosti na srazu)

Vybavení: spacák, pyžamo, hygiena, vlastní večeři na pátek, ešus, příbor, hrneček, láhev (aspoň litr a půl), hodinky (na odpolední hru, budou potřebovat vědět kolik je) přezůvky, kroj a šátek (případně tričko, kdo ho má a nemá kroj), teplé oblečení, plášťenku nebo nepromokavou bundu, pořádné boty na ven do přírody, malý batoh na jednodenní výlet a tašku, do které všechno sbalíte.

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí – Jonáš a Ušák.

O účasti nebo neúčasti nás prosím informujte ZDE v připraveném formuláři nejpozději do úterý 5.11.2019 abychom mohli v předstihu nakoupit potraviny na výpravu. Po tomto datu bude přihlášení možné pouze po individuální dohodě s vedoucími.