Phileas Fogg zjišťuje, jaký máme v kraji unikát – družinová výprava Tygrů na Bořeň

O druhém listopadovém víkendu ukážeme Phileasu Foggovi, jaký unikát leží v našem Ústeckém kraji, když jej vezmeme na výlet na největší povrchový znělcový útvar ve střední Evropě. Vyzkoušíme si s ním také rozdělat oheň a uvařit naše první společné jídlo. Čas bude také na utužení kamarádství a procvičení spolupráce naší družinky. A i přesto, že výprava bude tentokrát družinová, uvidíme se také s kamarády z jiných družin při společném sobotním večeru.

Sraz: Sobota 9.11.2019 v 19:00 v klubovně (z důvodu pracovních povinností Jirky bude kluky přebírat Verča, Jirka se připojí později)

Konec: Neděle 10.11.2019 v 16:50 v klubovně

Cena: 200,- Kč/osobu (budeme vybírat hotově při předání dětí)

Vybavení: 

Do batohu nebo sportovní tašky do klubovny: Spacák, pyžamo, hygienu, malý ručník, ešus, lžíce, hrníček, nůž, čelovka (a náhradní baterie),  náhradní oblečení (spodky, tričko, ponožky apod.), přezůvky (kdo je nemá u nás v klubovně), kroj, svačinu na sobotní večer (společné jídlo bude od nedělní snídaně).

S sebou nebo v malém batůžku připraveném na nedělní výlet: pláštěnku, dvě láhve na pití (ideálně rozdělené do láhve 0,5l, ve které bude voda na společné vaření a druhá na pití na celou neděli, tj. alespoň 1l), oblečení na celý den venku, stezku, zápisník, tužku, boty na ven, skautské tričko a šátek, kapesné max. 50 Kč. Do tohoto batůžku by se mělo vlčeti vejít také část společného jídla na nedělní výlet.

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí – Jirka a Pája.

O účasti nebo neúčasti nás prosím informujte ZDE v připraveném formuláři nejpozději do úterý 5.11.2019 abychom mohli v předstihu nakoupit potraviny na výpravu. Po tomto datu bude přihlášení možné pouze po individuální dohodě s vedoucími.