Káňata navštíví Jurský svět kolem Barbory

O víkendu 14. – 16. 2. 2020 se Káňata vydají objevovat Jurský svět. Zkoumání dinosaurů, útěk před dravými druhy i ochrana těch slabších, to vše nás o víkendu čeká. Po návratu z výletu ozkoušíme naše dovednosti na Zimáku v Teplicích na veřejném bruslení, kde bude také možnost získat odborku Zimní sportovec (platí pouze pro ty, kdo mají hotového Nováčka, proto doporučujeme ostatním ho rychle dodělat ;)

Sraz: V pátek v 19:30 v klubovně

Konec: V neděli v 10:00 v klubovně

Cena: 300 Kč / os. (vybíráme v hotovosti na srazu)

S sebou: večeři na pátek (pokud již nebude po večeři), spacák, pyžamo, hygiena, hrneček, přezůvky, kroj a šátek (případně tričko, kdo ho má a nemá kroj), náhradní spodní prádlo, náhradní ponožky na sobotu, teplé oblečení na celý den venku, pevné nepromokavé boty, pláštěnka, nožík, zápisník, tužku, stezku, pití na celý den (v případě termosky uděláme ráno dostatek čaje i sebou), malý batůžek s pevnými zády (do kterého se vejde vše potřebné na celý den včetně společného jídla) na cestu

V samostatné tašce: brusle na led (kdo má, kdo ne, domluví se s Verčou a zajistíme hromadné půjčení) + vysoké ponožky do bruslí + slabé rukavice + helma na brusle (hokejová, lyžařská, cyklistická, není problém zajistit erární, stačí se domluvit včas předem)

Bez všeho potřebného vybavení na brusle nebude Váš syn puštěn na led (brusle, helma i rukavice).

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí.

O účasti nebo neúčasti nás prosím informujte ZDE v připraveném formuláři nejpozději do úterý 4. 2. 2020 abychom mohli v předstihu nakoupit potraviny na výpravu. Po tomto datu bude přihlášení možné pouze po individuální dohodě s Verčou.