Phileas Fogg s družinou Tygrů objevuje zimní krásu Labské Stráně

O třetím únorovém víkendu se naše družina Tygrů vydá spolu s Phileasem Foggem na průzkum zimní krásy našeho legendárního tábořiště na Labské Stráni. Při našem bádání navštívíme nejen toto tábořiště a jeho okolí včetně nádherných výhledů ze skalních vyhlídek na nejmohutnější pískovcový kaňon v Evropě – Kaňonem Labe, ale také budeme pokračovat v plnění Nováčka, abychom se přiblížili k možné účasti na táboře. V neděli navštívíme nově otevřený Zimní stadion v Teplicích a přesvědčíme se, že bruslení se u nás v Teplicích nezapomnělo.   

Sraz: Sobota 15.2.2020 v 7:45 v klubovně 

Konec: Neděle 16.2.2020 ve 13:00 v klubovně

Cena: 300,- Kč/osobu (budeme vybírat hotově při předání dětí)

Vybavení: 

Do batohu nebo sportovní tašky do klubovny: Spacák, pyžamo, hygienu, malý ručník, ešus, lžíce, hrníček, nůž, čelovka (a náhradní baterie),  náhradní oblečení (spodky, tričko, ponožky apod.), přezůvky (kdo je nemá, u nás v klubovně), kroj, brusle (v případě potřeby zajistím půjčení z vlastních zdrojů nebo v půjčovně na stadionu), helma (hokejová nebo případně cyklistická), rukavice a pro případ špatného počasí také plavky a ručník a mýdlo (sprchový gel).

S sebou nebo v malém batůžku připraveném na sobotní výlet: teplé oblečení na zimní počasí,  pláštěnku, láhev na pití (alespoň 1l) – vhodný je bude teplý čaj v termosce, Nováčka (stezku), zápisník, tužku, nožík, boty na ven, skautské tričko a šátek, kapesné max. 50 Kč, případně nějakou sladkost (i když už od svačiny bude jídlo zajištěno). Do tohoto batůžku by se mělo vlčeti vejít také část společného jídla na nedělní výlet.

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt bude k dispozici vedoucí – Jirka

O účasti nebo neúčasti nás prosím informujte ZDE v připraveném formuláři nejpozději do úterý 4. 2. 2020, abychom mohli v předstihu nakoupit potraviny na výpravu. Po tomto datu bude přihlášení možné pouze po individuální dohodě s Jirkou.