Družinová výprava Jestřábů, aneb Velká bankovní loupež!

Družinová výprava Jestřábů se narozdíl od ostatních uskuteční již druhý únorový víkend (7.2.-9.2.) kvůli časové omezenosti vedení. Kluci se můžou těšit na vlastní program co si na schůzkách vymysleli, jako je třeba úniková hra, výlet, film nebo dobré jídlo a na téma celé výpravy – Velká bankovní loupež.

Sraz: V pátek 7. 2. v 19:00 v klubovně

Konec: V neděli 9. 2. v 10:00 v klubovně

Cena: 250 Kč / os. (vybíráme v hotovosti na srazu)

S sebou: Spacák, věci na spaní, kartáček a zubní pastu, teplé oblečení na ven, pohodlné oblečení na dovnitř, hodinky (pokud má, nejsou nutné), zápisník, tužku, skautský šátek (pokud má), láhev na pití (aspoň 1 litr a půl), malý batůžek, ešus, hrneček a příbor a to vše zabalené do jedné tašky.

Jakákoliv elektronika není tentokrát potřeba.

O účasti nebo neúčasti nás prosím informujte ZDE v připraveném formuláři nejpozději do úterý 4. 2. 2020 abychom mohli v předstihu nakoupit potraviny na výpravu. Po tomto datu bude přihlášení možné pouze po dohodě s Jonášem.