Konec školního roku Střelky a začátek toho nového

Vážení rodiče, milé světlušky,

tento týden, ve středu 19. 6. a v pátek 21. 6. nás čekají závěrečné družinové schůzky. Jsme rádi, že jste s námi tento rok strávili a na mnohé z vás se těšíme na táboře.

Ty z vás, které se na tábor nechystají, se nemusejí bát, schůzky nás totiž čekají i rok následující. Jak budou probíhat a jaké budou jejich časy, se dozvíte nejpozději v prvním zářijovém týdnu na našich internetových stránkách https://www.skautiteplice.cz/.

Počítejte však prosím s tím, že již ve středu 4. září nás bude čekat první oddílová schůzka. Ta bude probíhat od 16:00 hod do 18:00 hod (sraz bude v klubovně a konec také) a navazovat na ni bude schůzka s rodiči, kde se dozvíte další informace k průběhu školního roku 2019/2020.

Přejeme příjemné prožití prázdninových dnů!

Kontakt v případě dotazů:

Adéla Klírová               603 765 698    klirova.adela@gmail.com