Poslední důležité informace k táboru světlušek 2019

Sraz: sobota 29. června 8:40 před klubovnou (v 9:00 bude přistaven autobus!)

Návrat: sobota 13. června cca 13:15 před klubovnu (v 11:45 hod nám bude přistaven autobus na tábořiště).

Co určitě nezapomeň: Pokud jsi ještě neodevzdala potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti k účasti na táboře, bude zde poslední možnost ho odevzdat. Také budeme vybírat kartičky pojištěnce, léky (pokud nějaké bereš) a na místě s rodiči podepisovat potvrzení o bezinfekčnosti.

Dále bychom všechny světlušky chtěli poprosit, aby si od svých rodičů nechaly prohlédnou vlasy, zda na ně náhodou neskočila nějaká veš (případně můžete preventivně použít šampon proti vším). Na táboře se totiž tohoto zvířátka doopravdy špatně zbavuje a má tendenci přeskočit do vlasů všech světlušek v okolí. Děkujeme!

Co by se ti mohlo hodit: Krom klasického táborového vybavení, jež jsi dostala sepsané již s přihláškou a mezi něž patří i krosna, si určitě nezapomeň přibalit knížku (či nějaké časopisy), která budou k dispozici i pro ostatní v naší táborové knihovně, jak jsme se již na květnové výpravě domluvili. Na sobotu se ti pak bude hodit nějaká větší svačina i oběd, jelikož společná strava bude začínat až sobotní večeří. Nezapomeň si také vzít dostatek pití a větší láhev, kterou využiješ i na výlety (minimálně 1,5 litru).

Na závěr připomínáme, že na táboře bude i prostor na to, uskutečnit se světluškami svůj vlastní program (můžeš si pro ně vymyslet nějakou rukodělku, hru atd. ..), máš-li tedy o tuto možnost zájem, nezapomeň si program připravit, případně si na něj připravit materiál. Nabízíme i možnost, že ti materiál nakoupíme (když to bude něco rozumného, co se vejde do táborového rozpočtu), musíš nám to však zavolat či napsat do úterý 25. června 17:00 hod.

V případě jakýchkoli dotazů se nebojte ozvat vůdkyni tábora či komukoli z vedení Střelky.

Vedoucí tábora             Adéla Klírová               603 765 698    klirova.adela@gmail.com