Krajské kolo Závodu Vlčat a Světlušek

Na základním kole, které se konalo v během Velikonoc v Litoměřicích si účast v kole krajském vybojovali Sněženky v kategorii světlušek a Ježci s Rysy v kategorii vlčat. Protože se termín blíží rozhodli jsme se zveřejnit základní informace a otevřít možnost přihlašování, abychom měli přehled kdo s námi pojede. Doplňující informace zveřejníme jakmile je dostaneme od pořadatele.

Celé krajské kolo se bude odehrávat v okolí Červeného Hrádku v Jirkově, kde budeme ubytovaní ve stanech v areálu kempu Červený Hrádek  (http://autocamp-cervenyhradek.webnode.cz/o-nas/).

Sraz: pátek 13.6. v 16.45 na vlakovém nádraží

Návrat: neděle 15.6. ve 14:50 na vlakovém nádraží

S sebou: kompletní kroj včetně jednobarevných kalhot (pokud nemáte stačí skautské tričko a šátek), skautské tričko (budeme v něm absolvovat závod), spacák a věci na spaní, karimatku, oblečení na převlečení do přírody, hygienu, věci na plavání, jídlo a pití na pátek, malý ešus a lžíci, lahev na pití, tužku, zápisník, 100 Kč na dopravu (účastnický poplatek zahrnující jídlo ubytování a program bude hradit skautské středisko jelikož jde o jeho reprezentaci) a libovolně kapesné – pokud nám to časový harmonogram dovolí půjdeme se podívat do centra.

Vzhledem k tomu, že každá soutěžní družina může mít max. 8 členů, budeme nuceni z přihlášených účastníků vybrat na základě chování, znalostí „oborů“ (které jsou součástí závodu), schopnosti spolupráce s ostatními atd., ty, kdo budou pro družinku největším přínosem (bez ohledu na to kdo je v jaké třídě). Ostatní budeme moci uvést pouze jako náhradníky. Bohužel je to takto určeno pravidly závodu.

Ze zkušenosti víme, že nejde o to, aby družinka byla plná „supermanů“, ale o to, aby držela pospolu a uměla samostatně fungovat. I s tímto vědomím budeme členy družin vybírat.

PŘIHLÁŠKA NA KK ZVAS

Předmětem závodu jsou disciplíny jejichž plné zadání najdete ZDE.