Vlčácká Ohře

Rádi bychom klukům zprostředkovali co nejbohatší zážitky a po předloňské zkušenosti jsme se rozhodli vyrazit opět na vodu, která je otevřena pro celé rodinné klany. Celá akce bude probíhat na Ohři (27.-29.6. tedy od pátku do neděle) na trase Loket-Vojkovice s přespáním na tábořišti v Lokti a na tábořišti u cvičné peřeje Hubertus.Nabízíme možnost společné dopravy rychlíkem, který odjíždí v pátek 27.6. v 17.06 z Teplic (přestup v Karlových Varech). Případně se můžete dopravit individuálně automobilem s následnou možností převozu proviantu auty – místo v barelech na lodi. V případě vlastního auta upozorňujeme na problematickou možnost parkování u tábořiště na Hubertusu.

Lodě je možné individuálně objednat u firmy Dronte, která má na „naší“ trase akci na celé sety – kánoe | barel | vesty | pádla, která je výhodnější než skupinová sleva, která nám byla nabídnuta. Informace o lodích, akcích a objednávkový formulář najdete v odkazech níže. Dle aktuálních informací je v současnosti lodí dostatek nicméně stav se může přelomem května června rychle měnit. Samozřejmě je možné, že vlastníte loď vlastní nebo máte jiné kontakty na okolní půjčovny, kterým se nikterak nebráníme.

Jídlo necháme na vašem uvážení – zda budete preferovat vařič nebo pohodlí místních restaurací, kterých je podél řeky spousta a možností nákupu rovněž. Omezeni budeme pouze na tábořišti na Hubertusu, kde v minulých letech býval pouze stánek s občerstvením.

Předesíláme, že zodpovědnost za kluky bude v tomto případě ležet na vás – rodičích. Vodní turistika je natolik specifická, že si netroufáme přebrat veškerou zodpovědnost na svá bedra, i proto je akce pořádaná pro rodiny a bohužel nebudeme s sebou moct vzít jednotlivce.

Pokud byste rádi vyrazili s námi, prosíme vyplňte nám přihlašovací formulář (kliknutím na text), abychom měli představu kdo s námi pojede a na čem :)

Odkazy

Tábořiště Loket – http://www.dronte.cz/taboriste/loket

Tábořiště Hubertus – http://www.skhubertus.com/soubory/lagr.htm

Půjčovna lodí Dronte – http://www.dronte.cz/pujcovna-lodi/ohre/plavba-2-dny/2-dny-3

Dotazy můžete směřovat na Vejvu na tel. 723 821 414 nebo na e-mail pavel.holzknecht@gmail.com.