Závěrečná výprava Vlčat

Bývá zvykem, že každý rok před posledními schůzkami vyrazíme na vícedenní výpravu. Ani letos tomu nebude jinak a vyrazíme na tábořiště na Labské Stráni, kde skautský rok zakončíme slavnostním ohněm, přívítáme mezi sebou nováčky z řad předškoláků a rozloučíme se zde s páťáky z družiny Ježků, kteří budou od září členy oddílu skautů – Horalů.

Sejdeme se v pátek 20.6. v 18.00 v klubovně

Návrat plánujeme na neděli 22.6. v 12.20 na vlakové nádraží

V pátek navštívíme plaveckou halu a přespíme v klubovně. Ráno se rozdělíme podle jednotlivých družin a každá z nich se vlastní trasou dostane na Labskou Stráň, kde se potkáme i s Horaly a proběhne rozloučení s letošním skautským rokem. Počítáme s tím, že sobotní noc budeme trávit pod přístřešky nebo pod nedalekým převisem.

S sebou: oblečení do přírody, pevné boty, věci na spaní, karimatku, spacák, ešus, lžíci, hygienu, věci na plavání, nepromokavou bundu | pláštěnku, skautské tričko a šátek, lahev na pití alespoň 1,5l, jídlo na pátek, kartičku pojištěnce, starší 10 let průkazku s fotografií (kvůli slevě na hromadné dopravy) a 220,- na cestu, vstupné do plavecké haly a společné jídlo od sobotní snídaně.

Vše prosím zabalte do jednoho batohu, výprava bude koncipována jako puťák (jednotlivé družiny budou mít různou délku trasy) a tudíž si kluci vše ponesou na vlastních zádech.

PŘIHLÁŠENÍ NA ZÁVĚREČNOU VÝPRAVU