Květnová výprava skautek- kronika a fotky

Předposlední květnový víkend byl opravdu bohatý na program i zážitky. V pátek účast na Noci kostelů, v sobotu ráno busem na Cínovec a výzkumná expedice k jezírkům pod Komárkou – ta dopadla dobře a těšíme se tam na koupání během tábora! Pak nás překvapil záhadný dopis v kešce, kterého se skautky naštěstí nezalekly a po vydatné bouřce, kterou jsme zčásti strávily na polévku na Komáří vížce, jsme dorazily až na Kyšperk. Všem se podařilo překonat strach a osvobodily jsme dávného ducha Kyšperku. V neděli jsme se vyspaly do růžova a po důkladném posbírání odpadků v okolí hradu i v jeho sklepeních jsme se s napěchovanými pytli vydali přes Krupku pěšky až do naší klubovny. Těšíme se příště na závěrečnou výpravu v červnu:-)

Po bouřce sušíme u večerního ohně na KyšperkuKřítek v ranních paprscíchSystém na transport odpadků z Kyšperku do Krupky Skupinovka, Kory fotí z útrob podzemí Povinné osvěžování cestou zpátky Nohama stírám rosu na kolejích..Holky v kruhu Záhadný dopis z kešky