Krmení zvířátek 2012

Přijměte pozvání na tradiční vánoční akci skautského střediska Dvojka Teplice – Krmení zvířátek!
Krmení zvířátek bude letos především setkáním pro současné i bývalé členy střediska, nikoliv nadílkou dárků (ty si můžete předat v oddílech již během týdne). Tradici založili Eliška a Ivan Veselí u památné borovice za Proboštovem. Právě tam vyrazíme i letos s nadílkou pro zvířátka.

Sraz je v pátek 21.12. 2012 v 16:00 na autobusové zastávce Anger, předpokládaný konec o dvě hodiny později tamtéž.

S sebou: teplé oblečení (tento bod není radno podcenit:), termosku s čajem, vzorek cukroví z maminčiny kuchyně a samozřejmě nadílku pro zvířátka: lojové koule pro ptáčky, jablka, seno, kaštany… Vítány jsou u přírodní ozdoby pro vánoční stromeček a pokud máš, hudební nástroj, protože kromě nadělování zvířátkům budeme i zpívat koledy.
Těší se na Tebe

Jožka – Josefa Kovářová
Tel. 777 989 026