Fotky z dívčího přespání a Tvůrčího dne

Druhý adventní víkend proběhlo dívčí přespání na motivy Svaté rodiny putující do Betléma. Všichni byli rozděleni do týmů, tedy rodin,kde si stanovili své role a snažili se překonávat překážky na cestě z Čech do Betléma. Tam jsme dorazili tak blízko, že nám zbývalo už pouhých 16 dnů. Ačkoli program byl v první části večera soustředěný na nejmladší a nejživější část osazenstva – tedy na Žížalky, tak si i Střelky a Chaosačky užily programu týmového i individuálního a v sobotu si z Tvůrčího dne většina z nás odnesla pečené perníčky (většinu bohužel už v žaludku:), čunkce, dřevěné ozdoby, vlastnoruční mejdlíčka či koule na ozdobu. Fotky si můžete prohlédnout zde: http://hermi-richterova.rajce.idnes.cz/, děkujeme Hermi za focení a všem ostatním za krásné adventní setkání.