Krmení zvířátek

Tradiční akce proběhne v úterý 22. prosince, sraz je v 16:00 na trolejbusové zastávce Krmení zvířátekAnger. Konec kolem 18:00 tamtéž. Jsou zváni všichni členové střediska, od Žížal po Oldskauty :-)
Nadělovat budeme pod vánoční borovicí zvířátkům, nezapomeňte tedy doma dárečky! Doporučuji teplé oblečení, nepromokavé boty a termosku s teplým čajem. Vítány budou i vzorky vánočního cukroví a nezapomeňte si procvičit repertoár vánočních koled:)
Doporučené dárky pro zvířátka: seno, kaštany, lojové koule pro ptáčky, jablka na zavěšení pro ptáčky, oříšky, šišky, šípky, slunečnicová semínka. Tvrdý chléb se moc nehodí, protože obsahuje kypřící látky, po kterých je zvířátkům špatně, jablka položená na zemi zase nejsou vhodná pro divočáky, protože jim přemrzlá kvasí v břiše.
Těší se na vás Jožka (tel. 777 989 026, josefa.kolmanova@gmail.com)