Kronika: Světlušky v Tisé

V pátek 9. 11. 2018 se vydalo 19 odvážných světlušek a 6 členů vedení na výpravu do Tisé. Zde přespali v chatě ústeckých horolezců a v sobotu 10. 11. si užili výlet do skal. A to i přestože počasí bylo spíše chladnější a mlhavé. Tématem výpravy byla kniha Zahrada od J. Trnky, a tak i program na ni byl zaměřen. Večer jsme si knihu četli a druhý den jsme se snažili například obelstít nabubřelého kocoura. Jak to vše doopravdy vypadalo si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.

Moc výhledů jsme neviděly, ale na náladě nám to neubralo …
Společné foto na větrném místě.
Zapeklitý úkol: Všechna děvčata se musela dostat bez dotyku přes pomyslnou bránu ( =větev). Chvíli to trvalo, ale díky vzájemné pomoci, to na konec zvládla!
No inu, někomu byla trošku zima, a tak bylo třeba ho přiobléknout …
A vyplatilo se, po pár minutách již bylo teplo a úsměv na tváři.
Hrajeme si s kameny …
Oběěěd!
Mňam!
Společná fotografie.
Jó, měly jsme se vážně dobře a hry nás bavily!
No, večer už jsme toho měly dost … Ještěže už se jelo odpočívat domů.