Květnová výprava vlčat za spící Lokálkou

O víkendu 11.5.-13.5. se uskuteční další výprava našeho oddílu 23. smečky vlčat. Protože už nám jaro vypuklo na plné pecky, strávíme tuto výpravu celou venku. Cesta nás povede po zrušené trati z Úštěka do Zubrnic. Cestou uvidíme několik míst, která znáte z filmu Páni kluci nebo muzikálu Rebelové.

Sraz: v pátek 11.5.2018 v 19:00 v klubovně

Konec: v neděli 13.8.2018 ve 16:19 na nádraží v Teplicích

Cena: 400,- Kč/osobu

Doporučené vybavení na akci:

večeře na pátek (zbytek výpravy bude jídlo zajištěno), čelovka (nebo jiná baterka), spacák, karimatka, věci na spaní, nožík, funkční pláštěnka, ideálně skautský kroj a šátek (případně skautské tričko – obojí je zbytečné), hrneček, ešus, lžíce, zápisník, tužka, stezka/nováček, kartáček na zuby s pastou, kapesníky, podepsanou láhev na pití (minimálně 1,5 l na pití + 0,5 l vody na vaření), vhodné oblečení na celý den a noc venku, (včetně náhradního spodního prádla nebo ponožek).

Vše zabalte do jednoho batohu/krosny tak, aby Vaše dítě bylo schopné věci nosit s přestávkami celý den, spacák a ideálně i vše ostatní kromě karimatky a lahve s pitím umístěte dovnitř do batohu, venku ve špatném počasí vše akorát navlhne. Malý batůžek není vůbec třeba.

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí.

O potvrzení /omluvení účasti Vašeho vlčete prosíme do neděle 6.5.2018 v připraveném formuláři ZDE. Prosíme o dodržení termínu přihlášení vlčete, po tomto termínu bude případná účast řešena individuálně po dohodě s vedoucími.