ZVaS – okresní kolo – duben 2018

Dne 28.4.2018 se uskuteční naše další, tentokrát velmi zkrácená výprava našeho oddílu, jejímž cílem bude účast na okresním kole Závodu Vlčat a Světlušek 2018 v Proboštově.

„Titulní strany jsou toho plné, vrah Le Manteau zase utekl, musíme s tím něco udělat Sherlocku!“  Dr. Watson nebyl za novinami ve svém velkém křesle skoro vidět. „Sherlocku, můžeš se chvíli soustředit? Policie na nás naléhá, chce informace, kde je Le Manteau teď a ty… Co to proboha děláš?!“ Sherlock vyndal z úst doutník a lehce se pousmál.

„Sleduji kroky našeho vraha příteli, sbal si kufry, letíme do České republiky!“

Sraz: v sobotu 28.4.2018 ve 12:30 u Obecního úřadu v Proboštově

Konec: v sobotu 28.4.2018 v 19:30 u Obecního úřadu v Proboštově

Cena: zdarma (startovné na akci bude hrazeno z finančních prostředků našeho Střediska)

S sebou: sportovní oblečení, pláštěnku, svačinu na odpoledne, pití, ideálně skautský kroj (případně skautské tričko – obojí je zbytečné) a šátek, kšiltovku, nožík, malý batůžek, zápisník, tužka, stezka/nováček, kapesníky.

Vzhledem ke zkrácené délce akce i typu této akce (kluci si budou moci vyzkoušet věci trénované na našich schůzkách i výpravách a porovnat své schopnosti s dalšími vlčaty nejen z našeho oddílu, závody se konají jednou za dva roky) doporučujeme účast všem vlčatům našeho oddílu.

O potvrzení účasti/neúčasti prosíme o potvrzení ZDE ideálně do čtvrtka 26.4.2018.