ZVaS 2018 alias Střelka ve spolupráci s Sherlockem Holmesem zločincům na stopě

„Titulní strany jsou toho plné, vrah Le Manteau zase utekl, musíme s tím něco udělat Sherlocku!“  Dr. Watson nebyl za novinami ve svém velkém křesle skoro vidět. „Sherlocku, můžeš se chvíli soustředit? Policie na nás naléhá, chce informace, kde je Le Manteau teď a ty… Co to proboha děláš?!“ Sherlock vyndal z úst doutník a lehce se pousmál.

„Sleduji kroky našeho vraha příteli, sbal si kufry, letíme do České republiky!“

 

Ano, je to tak, Závod vlčat a světlušek, který se koná pouze jednou za dva roky, je tu!  Je tedy čas vydat ze sebe to nejlepší a ukázat, že porazit světlušky ze Střelky v podstatě není možné, co myslíte? :)

 

Sraz: sobota 28.4.2018 v 11:20 hod na hlavním vlakovém nádraží (11:34 již odjíždí vlak!!!!)

Rozchod:  sobota 28.4.2018 v 20:19 hod tamtéž

S sebou: 50 Kč (doprava + startovné), jídlo na celý den, láhev s pitím (minimálně 1,5 litru), kpz, uzlovačku, zápisník, penál, skautský kroj se šátkem (kdo nemá, střediskové triko), oblečení i boty do přírody,pláštěnku

 

V případě dotazů kontaktujete velitelky závodu:

Anna Kotalová: 603 192 368    Anna Benešová : 722 288 348

či vůdkyni oddílu:

Adéla Klírová: 603 765 698