Květnové akce vlčat

Do konce měsíce května čekají členy 23. smečky vlčat ještě 2 akce – Víkendová výprava spojená s účastí na závodě ZZZ TOP FAMILY (16.-18.5.) a Musejní noc (30.5.). Bližší informace k akcím a přihlašovací formulář najdete níže.

Výprava a ZZZ Family (16.-.18.5.)

Sejdeme se v pátek v 17 :15 na nádraží. Odjedeme na Labskou stráň. Zpět přijedeme v neděli v 13 : 17 opět na nádraží.

Někteří jedou na závod s rodiči, a proto bude celá akce probíhat tak, že vlčata budou mít večer částečně vlastní program. Závod půjdou s rodiči. Ti co nepůjdou závod s rodiči se zúčastní v doprovodu vedoucího.

 Sebou si nezapomeň zabalit:

Oblečení na ven a do přírody, pláštěnku nebo nepromokavou bundu, pevné boty, láhev na pití (objem alespoň 1,5l), ešus, lžíci, ručník, spacák, karimatku – budeme spát venku (v případě horšího počasí ve stanech),  oddílové tričko (kdo má), šátek, tužku, fixy, křídu, papír, KPZ, kdo má a nebude se stydět zahrát u ohně, tak hudební nástroj (flétnu, harmoniku atd.). Všechny starší 10let, prosíme, aby měli u sebe průkazku s fotkou a kde je uveden věk – mohli by ji po nás chtít ve vlaku, kvůli dětské slevě. Vše prosím zabalte do jednoho batohu, ulehčí to vašemu synovi přehled o vlastních věcech, během cestování hromadnou dopravou.

Velmi doporučujeme podepsat všechny věci. Z každé výpravy nám zbývá spousta ponožek | triček | kalhot, které „ničí“ nejsou.

Na celou akci budeme vybírat 220kč. Platit budeme vlak, autobus a společné jídlo od sobotní snídaně. Spát budeme v případě dobrého počasí pod přístřešky, v případě horšího počasí ve stanech.

 Musejní noc (30.5.)

Sejdeme se v 16:00 v klubovně odkud zamíříme na zámecké náměstí do musea, kde bude probíhat program spojený s Musejní nocí. Na návštěvu musea bude navazovat oddílový program s ohněm, kde bude možnost upéci si buřty k večeři. Končit budeme v sobotu v 10.00 v klubovně.

S sebou si vezměte spacák, večeři a pití na pátek (buřty), skautské tričko a šátek (kdo má), hygienu a 60,00 Kč (na vstup do musea a společnou snídani).

Těšíme se na všechny a doufáme, že se se sejdeme co v největším počtu.

Formulář k přihlášení najdete zde!