Lehkoatletické závody

V sobotu 8. října jsme se sešli na sportovišti ZŠ Buzulucká na tradičních lehkoatletických závodech. Počasí nám zrovna moc nepřálo, ale snažili jsme se, aby to nic nezměnilo na našich výkonech (no, někomu se to i občas povedlo:) ). Někteří z nás dokonce vedle závodění zvládli být užiteční i jako rozhodčí u jednotlivých disciplín. Soutěžilo se v běhu na 100 m, 600/800/1000 m, vrhu koulí, hodu granátem, skoku vysokém a skoku dalekém. Členové Pavučiny zasahovali do čtyř kategorií a umístili se v nich takto:

Rangers (16-18 let):

1. místo: Adéla Klírová – Šnečka

Roveři (16-18 let):

3. místo: Jaroslav Kraus – Jarda

6. místo: Jan Váňa – Ušák

Oldskautky (19-30 let):

1. místo: Veronika Holzknechotvá – Verča

2. místo: Josefa Kovářová – Jožka

3. místo: Nikola Černá – Nik

Oldskauti (19-30 let):

2. místo: Pavel Holzknecht – Vejva

Všechny výsledky najdete na: http://tepatlet.premyslaorace.cz/zavody.php?akce=nejzavodnik&idz=13