Zahajovací výprava vlčat

Dne 9.-10. září nám proběhla zahajovací výprava, kterou jsme společně zahájili začátek našeho skautského roku. Sešli jsme se už v pátek hned po schůzce a vydali se na lanovou pyramidu za Zámeckou zahradou. Tam byl slavnostně klukům předán klíč od nové klubovny a domluveny pravidla, které si určitě všichni pamatují, jelikož si je i sami vymysleli. Potom jsem se odebrali do klubovny, podívali se společně na nový superhrdinský film Megamysl a šli spát.

Druhý den jsme se ráno vydali na hlavní nádraží, kde jsme se sešli s nováčky a s polečně se vydali na naši výpravu. Nejdříve jsme se vydali autobusem do Oseka, v jehož okolí jsme pobývali pozbytek dne. Z Oseka jsme po cestě na Salesiovu výšinu, zahájili naši superhrdinský výcvik a hráli plno her. Například různé teamové hry na lanovém hřišti, pochodové při cestě a pak mnoho u Salesiovyvýšiny. Jedna z těch vetších byla v malém skalním městečku, ovšem ta byla tak tajná, že ani já vám nesmím říct co se dělo, to smí jenvaši malí superhrdinové. Dále si superhrdinové zkoušeli zdolat Saleziovu výšinu a následně slanit. Hrdě mohu prohlásit, že všichni vše zvládli a prošli celým superhrdinským výcvikem.

Po tomto všem jsme se vydali zpět do Oseka na autobus, který nám bohužel jen tak tak ujel před nosem. Proto jsme se rozhodli jet do Hrobu a z Hrobu do Teplic. Jako by opravdu zákon schválnosti ten den měl zájem hlavně o nás, neboť když jsme dojeli do Hrobu, tak kvůli zpoždění co tento autobus měl, nám ujel ten z Hrobu. Takže jsme opět čekali na další autobus. Naštěstí další jel asi za 30 min a potom jsme konečně dorazili do Teplic, kde jsme nováčky předali u hlavního nádraží zpátky rodičům a ostatní kluky rodičům u klubovny.

-JARDA-