Lehkoatletické závody a plavání vlčat

Přijďte změřit své síly s vlčaty z celého regionu v lehkoatletickém klání a zlepšit své výsledky z předchozích ročníků. Stanovte rekordy pro další generace vlčat! Přijďte si zkusit atmosféru atletických závodů na nečisto a poznat nové lidi z okolních středisek.

Akci, která se uskuteční 5.10. bude předcházet přespání vlčat v klubovně a návštěva plavecké haly. Celá akce umožňuje vlčatům pokusit se o získání odborky atleta a plavce.

Abychom si užili společnou akci co nejvíce, sejdeme se již v pátek 4.10. po schůzce Káňat (v 17.30) v klubovně. Odtud vyrazíme do plavecké haly a nakousneme další část příběhu rytířů Jedi, který nás bude provázet celým skautským rokem. Skončíme v sobotu 5.10. v 16.00 v klubovně.

Závody se budou odehrávat v prostoru ZŠ Buzulucká, kam jsou všichni rodiče zváni.

S sebou: věci na spaní (na matracích), věci na plavání, skautské triko a šátek (kdo má), sportovní oblečení, svačinu na celou dobu (kromě sobotní snídaně), lahev na pití, obuv na ven, obuv se světlou podrážkou do tělocvičny, průkazku MHD (nebo 2x15Kč) a 50Kč na plaveckou a společnou snídani. Atletika zvadlo 2013