Zahajovací výprava vlčat

 

Ve dnech 20. – 22. září měla vlčata zahajovací výpravu. Jak jsme si výpravu užili, si můžete přečíst níže. přidáváme také několik fotografií.

Společná v Ústí nad Labem

Sešli jsme se v pátek odpoledne, kdy jsme si společně s rodiči prohlédli fotky z tábora. Dále jsme již pokračovali bez rodičů. Abychom se všichni seznámili s nováčky, zahráli jsme si pár her. Po večeři jsme se vydali na poradní skálu vlčat, kde jsme předali různé nášivky, nováčky a oficiálně zahájili další rok.

V sobotu ráno jsme se vydali na výlet do Zubrnic. Z Velkého března jsme se vydali pěšky přes Bukovou horu do až Zubrnic, kde právě probíhali oslavy 20. let Zubrnického železničního muzea. Prohlédli jsme si staré vlaky a představovali si, jaké to asi bylo s nimi jezdit. Při této příležitosti jezdila i „párovka“, tak jsme se s ní také svezli zpět na Střekov. Večer byla zahájena celoroční oddílová hra s tématem Hvězdných válek.

V neděli ráno probíhalo cvičení malých padawanů, i přes občasnou náročnost výcviku, vše proběhlo dobře a všichni jsme si ho užili.

JSpolečná Hry pod Bukovou horoucesta na Bukovou horuPoznáte, kdo to je?