Listopadová výprava Horalů

Výprava začala hned po skončení schůzky.

Ze začátku byly děti seřazeny do družin. Hned jak se seřadili tak jim bylo řečeno že uděláme mini Svojsíkův závod. Aby byly připraveni na velkou drsnou zkoušku Svojsíkova závodu. Poté co jim byly sděleny instrukce tak se mezi sebou v družině rozdělili na jaké stanoviště každý z nich půjde. Byly zde různé stanoviště například šifry s Prokopem. Když jsme skončily s Mini Svojsíkovým závodem tak jsme si dali knedlík s vajíčkem k večeři. Po snězení večeře jsme si zahrály hru Magic a poté jsme šli spát.

Druhý den (v Sobotu) jsme vstali asi kolem 8 hodiny ranní. Po budíčku nadcházela krupicová kaše s kakaem a cukrem. Po snídani dětem bylo řečeno, že si musí vzít potřebné věci a s družinou být v 10:00 u mušle. Poté co byly u mušle všechny 3 družiny, tak se začalo vysvětlovat, jak bude probíhat Velká Drsná zkouška Svojsíkova závodu. Když bylo vysvětleno, byla dětem předána obálka ve které byly 2 velice důležité papírky, další mini obálka a peníze které byly rozděleny 60Kč na osobu a které byly určeny na koupení surovin na oběd. Pak mohli jít na 3 stanoviště a ty byly: hádání zvířátek a rostlinek s Prokopem, hádání osobností s Jindrou a ošetřování nešiků s Tadeášem, plus vaření jídla ze surovin, které jsi koupili. Takže k obědu byli například tortilly a čína. Poté co dokončily vaření a snědli oběd, co si udělali, tak dostali sušenky a mohli jít na další 3 nová stanoviště. Což bylo: MineSweeper s Prokopem, dělání různých úkolů s Jindrou a Střílení z airsoftek s Martinem. Poté co všichni skončili tak bylo vyhlášení výherce. Poté jsme měli rýži s masem na kari k večeři a poté si znova zahráli hru Magic.

Poslední den (v Neděli) Jsme také vstávali v 8 hodin ráno a k snídani byl med s máslem a rohlíkem. Poté co jsme snědli snídani, tak jsme začali uklízet. A až bylo uklizeno tak Výprava skončila.     

-Mlok

Prohlédnout si můžete i fotky od Jindry, Bernýho, Prokopa a Martina.