LISTOPADOVÉ DRUŽINOVÉ VÝPRAVY VLČAT

Příští víkend 14. – 15. 11. 2014 čekají vlčata družinové výpravy. Zde přinášíme bližší informace pro každou družinu.

Rysové

Sejdeme se pátek v 18.00 v klubovně a skončíme v sobotu v 19:00 opět v klubovně. V pátek nás čeká oddílová schůzka v rámci ní navštívíme plaveckou halu. V sobotu navštívíme okraj Kokořínska. Kde nás čeká příprava na Svojsíkův závod.

Co si zabalit?   200kč – bazén, jízdné, jídlo –  případné přebytky vrátíme (cenu si stanovili kluci). Oblečení do přírody, pevné boty, věci na spaní, hygienu, věci na plavání, nepromokavou bundu | pláštěnku, KROJ, skautské tričko a šátek, lahev na pití alespoň 1,5l, jídlo na pátek. Stezku, zápisník, tužku.  A vybraní jedinci (dohodli se sami) tak ešus, kpz, vařič.

Kamzíci

Sejdeme se pátek v 18.00 v klubovně a skončíme v sobotu v 19:30 opět v klubovně. V pátek nás čeká oddílová schůzka v rámci ní navštívíme plaveckou halu. V sobotu navštívíme výstavu Naše cesta v Praze a půjdeme za tajemstvím staroměstského orloje.

Co si zabalit?  Věci na spaní na pátek, malý batůžek na výlet, 220kč na vlak a dopravu, večeři na pátek, svačinu a pití na sobotu (snídaně bude společná), kroj, skautský šátek a tričko, věci na plavání, stezku, zápisník a tužku.

Káňata

Sejdeme se jako obvykle v pátek v 16.30 v klubovně, kde proběhne schůzka a hned na ní bude následovat výprava. Skončíme v sobotu v 17:30 opět v klubovně. V pátek nás čeká naše schůzka, také oddílová schůzka v rámci ní navštívíme plaveckou halu. V sobotu se pojedeme podívat na záhady zříceného hradu Blansko.

Co si zabalit?   150kč na bazén, jízdné, jídlo na sobotu. Malý batůžek na sobotní výlet. Teplé oblečení do přírody, pevné boty, věci na spaní, hygienu, věci na plavání, nepromokavou bundu | pláštěnku, kroj, skautské tričko a šátek, lahev na pití alespoň 1,5l, večeři na pátek,  zápisník, stezku, tužku.