Májová víkendovka Chaosu

Sraz: pátek 4. května v 19:00 s kolama před klubovnou. Uděláme si poklidný večer s povídáním a filmem a přespíme v naší voňavé klubovně. V sobotu se společně zúčastníme Závodu vlčat a světlušek – a to pozor – jako veledůležití pořadatelé:) Budete průvodci hlídek vlčat a světlušek, zábavy si přitom užijete dosytosti:) Po závodě (cca v 15 hodin) vyrazíme na menší výletík na kolech (10-15 km), naším cílem bude tajemná Jedovina, kde se nachází největší keška široko daleko – takže pokud máte chuť, vezměte si s sebou něco na výměnu! Cestou vyladíme naše schopnosti ovládat svoje kolo a také se dozvíte něco nového o krajině okolo Teplic.

Předpokládaný konec akce je v sobotu 5. května v 19 hodin u klubovny.

S sebou: spacák, kartáček na zuby, kolo, cyklo i necyklo oblečení a jídlo na páteční večer, sobotní ráno a oběd a 50 Kč.

Účast plnou či parciální hlašte na 777 989 026 nebo na mail josefa.kovarova@gmail.com

Těší se na vás Jožka